اس ام بی پارسیان

ساخت ماشین آلات خاص با ارائه بهترین راه حل ها

تفاوت در اندیشه و پیشتاز در ارائه‌ی راهکار

انبار فشرده

انبار فشرده

سیستم کانوایر

نقاله های زنجیری

سیستم کانوایر

سیستم انتقال پالت

سیستم های پرکن

سیستم های پر کن خطی
[Translate to English:] Linien-Abfüllanlage-SMB

سیستم های پرکن

سیستم‌های پرکن خاص

سیستم‌های بارگیری و تخلیه

سیستم‌های بارگیری و تخلیه

سیستم‌های بارگیری و تخلیه

سیستم‌ تخلیه اتوماتیک بشکه از کامیون

سیستم پالت زن

سیستم پالت زن لغزشی

ریکلایمر و باکت الواتور

ریکلایمر و باکت الواتور

شیپ لودر و آنلودر

شیپ لودر و آنلودر

شرکت SMB در حدود 50 سال پیش در منطقه صنعتی کوئیک بورن (Quickborn) در همسایگی هامبورگ با هدف گسترش، تجهیز و همچنین کمک به واحد‌های صنعتی در زمینه حل مشکلات خطوط تولید یا حمل و نقل در داخل مجموعه و همچنین ساخت انبار‌های پیشرفته تاسیس شد. این شرکت در طی سال‌های فعالیت خود موفق شد این تکنولوژی را به یک برند برتر جهان تبدیل کرده و در بسیاری از کشورهای جهان تولیدات خود را استوار کند. برنامه‌ریزی، توسعه، تولید، بازاریابی جهانی و مجموعه عظیم خدمات‌رسانی در این زمینه شامل سیستم‌های بارگیری و تخلیه اتوماتیک، سیستم‌های پر کردن بشکه‌ها، ایستگاه‌های پالت کننده، سیستم‌های حمل و نقل بار، انبار‌‎های فشرده هوشمند و سیستم‌های بارگیری کشتی همگی بخشی از فعالیت‌های شرکت می‌باشند.

بیشترفایل صوتی درآمدی بر اس ام بی پارسیان

سرویس دهی جهانی

ما با همکاران خود در سراسر جهان همکاری می‌کنیم. سرویس‌دهی‌ ما، کارکرد مطلوب سیستم‌ها را در دوره‌های طولانی‌مدت تضمین می‌کند مهم نیست درکجای جهان هستید.

تجربه

تیم ما، دارای سالها تجربه در محیط بین‌المللی است. ما پیشنهادات جامع خود را به شما ارائه می‌دهیم و شما را با راه‌اندازی سیستمتان یاری خواهیم کرد.

منحصربفرد

ما از ابتدای پروژه، به همراه شما به تحلیل و آنالیز می‌پردازیم و باتوجه به اهداف ویژه شما راه‌حلی را که مختص شما است، ارائه می‌دهیم.

● نگاهی کوتاه بر محصولات اس ام بی پارسیان ●


سیستم‌های بارگیری و تخلیه

بارگیری و تخلیه تمام اتوماتیک توسط ربات

دست یافتن به ظرفیت بهره‌برداری بهینه، نیازمند توسعه مداوم و خلاقانه درحیطه‌ی بارگیری و تخلیه می‌باشد.

مشاهده محصول

سیستم‌های پالت زن

سیستمی ‌مناسب برای انجام تمام وظایف به صورت دقیق و سریع. سیستم‌های ما برای پالت‌زنی انواع ظروف با ابعاد مختلف و کالاهای بسته‌بندی شده به صورت کیسه و یا کارتن قابلیت استفاده دارند. ما در واحد طراحی خود دستگاه‌های پالتایزر را برای پالت‌زنی بهینه محصول و حداکثر استفاده از ظرفیت پالت توسعه داده‌ایم.

مشاهده محصول

سیستم های پرکن

سیستم پرکن مایعات و جامدات فله‌ای (پودری).

سیستم‌های پرکن SMB قادرند برای هر سطحی از ایمنی و الزامات مورداستفاده قرار بگیرند. ما به شما سیستم‌های نیمه‌اتوماتیک و تمام‌اتوماتیک خود را برای کارکردهای ثابت یا متحرک با درنظر گرفتن نیازتان پیشنهاد می‌کنیم.

مشاهده محصول

سیستم های کانوایر

ما با کمک تکنولوژی حمل و با استفاده از مدرن‌ترین سیستم‌های هدایت، راه‌حل‌های منحصر بفردی را برای شما ارائه می‌کنیم. علاوه‌ برآن کانوایرها در سیستم‌های پرکن، بارگیری و یا انبار فشرده می‌تواند به‌عنوان سیستم مکمل مورداستفاده قرار بگیرند. نقاله منحنی، نقاله غلتکی و نوار نقاله تعدادی از این امکانات هستند که ما با آنها محصولات شما را به‌صورت ایمن جا‌به‌جا می‌کنیم.

مشاهده محصول

سیستم انبار فشرده

ما حرکت را امکان‌پذیر می‌کنیم.

فناوری پیشرفته‌ی سیستم انبارداری فشرده اس ام بی، جریان کارآمد ورود و خروج کالا را با بیشترین استفاده از فضای انبار، تضمین می‌کند. بنابراین طراحی، احداث، توسعه و بروزرسانی انبار، مطابق با نیاز و سفارش شما صورت می‌گیرد.

مشاهده محصول

ریکلایمر و باکت الواتور

مواد فله را به بهترین نحو و با سرعت زیاد، جابجا کرده و روندی بهینه‌ در انجام کار ایجاد می‌نمایند.

دستگاه ریکلایمر و باکت الواتور زمانی به کار گرفته می‌شوند که مواد فله بصورت یک توده انباشته شده است و باید به محلی مشخص بصورت افقی، عمودی و یا مایل منتقل شوند.

مشاهده محصول

شیپ لودر و آنلودر

راه‌حل مناسب برای بارگیری و تخلیه مواد فله، کیسه‌ها و بارگیری و تخلیه بصورت ترکیبی.

در کشتی‌های رودخانه‌ای و دریایی، کالاهای متفاوتی بارگذاری می‌شوند. این کالاها باید به ‌صورت سریع، ایمن و با استفاده‌ی بهینه از فضای قابل استفاده، ذخیره شوند. براساس نوع کالایی که باید بارگذاری شود - مواد فله، کیسه‌ها و یا ترکیب هردو - سیستم‌های بارگیری و تخلیه‌ی متفاوتی به کار گرفته می‌شود.

مشاهده محصول

ارتباط با ما

برای ارتباط بیشتر با شرکت SMBP لطفا تمامی اطلاعات خواسته شده را دقیق کامل نمایید. همکاران ما در آینده بسیار نزدیک با شما تماس خواهند گرفت.