درباره اس ام بی

درباره SMB Group

از زمان شروع فعالیت شرکت، تقویت پیوسته گروه طراحی و R&D، باعث شد تا به یک برند برتر جهانی با توانایی ارائه راه‌حل برای سیستم‌های پیچیده تبدیل شویم. ما با طراحی پیچیده‌ترین سیستم‌های انبار اتوماتیک فشرده، پرکن، پالتایزر، کانوایر، بارگیری و تخلیه اتوماتیک و شیپ‌لودر و آنلودر، خود را به‌عنوان یک شرکت ارائه‌کننده راه‌حل (Solution Provider) مطرح نموده‌ایم. امروزه با کمک واحدهای نصب و سرویس SMB، راه‌اندازی بزرگترین پروژه‌ها را در داخل و خارج از کشور، محقق ساخته‌ایم.

ساخت بخش اعظمی از قطعات و تجهیزات محصولاتمان، توسط متخصصین گروه SMB در داخل این مجموعه، ما را چنان قدرتمند نموده که می‌توانیم با همگام شدن با درخواست‌های مشتریانمان، راه‌حل‌های مناسبی را پیشنهاد داده و پایداری و کیفیت محصولات را تضمین کنیم. تیم با تجربه ما، چالش‌های انتقال مواد را می‌شناسد و محصولات خود را با بیشترین کیفیت و بر اساس بهترین استانداردهای ایمنی می‌سازد.

هر سیستم، طیف گسترده‌ای از نیازمندی‌ها را در بر می‌گیرد، به همین دلیل ما یک پروسه مدون همکاری مشترک با مشتریانمان را به ارائه یک راه‌حل کلی، ترجیح می‌دهیم.

ما استانداردهای مورداستفاده در صنایع غذایی، استانداردها با بیشترین درجه ایمنی در صنایع شیمیایی و همچنین سرعت در حمل‌و‌نقل، پیچیدگی صنعت ساختمان و قدرت نوآوری در صنعت اتومبیل را می‌شناسیم.


تفکر SMB Group در ارائه خدمات

 • راه‌اندازی موفقیت‌آمیز پروژه

  راه‌اندازی طرحی موفقیت‌آمیز برای شما

  برای ما پایان پروژه نخواهد بود. ما با ارائه‌ی مستندات اعم از نقشه‌ها، طرح‌ها و... آرشیو فنی شما را کامل می‌کنیم و با آموزش پرسنل شما، استفاده از دستگاه‌ها را آسان می‌نماییم. ما می‌توانیم با نصب تجهیزات کنترل از راه‌دور و دوربین‌ها، بیشترین بازده تجهیزات را برای شما به ارمغان بیاوریم. ما را در کنار خود احساس کنید.

 • گستره محصولات

  ما باتوجه به نیازهای شما مانند: انبارش محصولات، حمل‌ونقل، جایگذاری محصولات روی پالت، بارگیری محصولات درکشتی و یا تخلیه آن سیستم‌های قابل اعتماد خود را به شما ارائه داده و همراه شما بهترین راه‌حل را، که براساس نیاز شما طراحی شده است، ارائه می‌دهیم. تیم با تجربه ما، با تمامی چالش‌ها در زمینه کار با مواد اولیه آشنا بوده و تمام محصولات را با بیشترین کیفیت و بر اساس بهترین استانداردهای ایمنی، ارائه می‌دهد. به لطف ساخت بخش اعظمی از محصولات و قطعات توسط متخصصین گروه SMB در داخل این مجموعه، می‌توانیم بهترین راه‌حل ها را که براساس نیاز شما طراحی شده است ارائه دهیم و کیفیت و طول عمر سیستم‌ها را تضمین کنیم.

 • نتیجه اعتماد به SMB Group

  ما به‌واسطه تجربه 40 ساله و استفاده از تخصص گروه R&D و بازرگانی خود، می‌دانیم کدام هدف برای شما اولویت دارد و اهداف خود را با اهداف شما هم‌راستا می‌کنیم. تمامی پروژه‌های ما بر این اساس و با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه خواهد شد. بدین ترتیب، ما اطمینان پیدا کرده‌ایم که محصولات ما (ساخته شده توسط آلمان) مورد قدردانی و تقاضا در تمام دنیا می‌باشد.

تیم ما

Team

دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اس ام بی و همچنین از مدیرانی که با کمک آنها SMB به موفقیت رسیده است